Pomogę uzyskać Ci kredyt gotówkowy

Czym jest kredyt gotówkowy?

Są to środki udostępnione przez bank, które możesz przeznaczyć na dowolny cel! Nie ma żadnego zabezpieczenia rzeczowego. Okres spłaty kredytu gotówkowego wynosi zazwyczaj do 120 miesięcy.

Jakie są koszty kredytu gotówkowego?

  • Odsetki od kapitału
  • Prowizja bankowa – przy wcześniejszej spłacie bank zwróci prowizję za niewykorzystany okres. Przykład: Kwota kredytu 1000, okres spłaty 10 miesięcy, prowizja 100 zł. Spłacając kredyt po 2 miesiącach otrzymamy zwrot za niewykorzystane 8 czyli w tym przypadku 80 zł.
  • Koszty ubezpieczenia na życie – jest dobrowolne, zazwyczaj nie warto korzystać z ubezpieczenia oferowanego przez bank.

Jakie dokumenty do kredytu gotówkowego?

Oprócz dokumentów potwierdzających tożsamość bank wymaga tylko dokumentów finansowych.  Jest to zdecydowanie przewaga względem kredytu hipotecznego. Kompletną listę otrzymasz ode mnie.

Zalety kredytu gotówkowego

  • brak zabezpieczenia
  • szybki proces kredytowy
  • mniej wymaganych dokumentów
  • kwota na dowolny cel

Kredyt gotówkowy w „swoim” banku

Wiele osób chcąc uzyskać kredyt udaje się do banku, w którym posiada konto. Zazwyczaj bank wystosuje ofertę ze względu na współpracę lub wpływy na konto. Panuje błędne przekonanie, że mój bank zaoferuje najlepszą ofertę – nic bardziej mylnego! Zawsze należy porównać oferty dostępne w innych bankach. Można to zrobić samemu chodząc po bankach i poświęcając dużo czasu lub skontaktować się ze mną! Różnice w kosztach mogą być naprawdę duże. Jeżeli twój bank zaoferuje ofertę nie do przebicia powiem Ci to otwarcie. Dobro klientów stawiam zawsze na pierwszym miejscu.

Jaka jest rola pośrednika w procesie?

Moim zadaniem jest uzyskać kredyt gotówkowy na najlepszych warunkach. Przekażę kompletną listę dokumentów kredytowych oraz złożę wnioski w wybranych bankach. Dzięki doświadczeniu wiem, w których bankach nie ma sensu składać zapytań kredytowych.

Kto mi płaci?

Moje usługi są dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNE. Wynagradza mnie bank, w którym dochodzi do podpisania umowy. Nie masz przez to droższej oferty.