_DSC0167-2

Cześć!

Nazywam się Maciej Wojewodzic

Kilka słów o mnie

Cześć! Nazywam się Maciej Wojewodzic i moim zadaniem jest pomóc Tobie uzyskać kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach. Jestem pośrednikiem kredytów hipotecznych – potocznie zwany doradcą kredytowym, doradcą finansowym.

Na czym polega moja praca?

Pomogę Tobie uzyskać kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach. Zbadam Twoją zdolność kredytową oraz plany dotyczące nieruchomości. Przedstawię oferty wszystkich banków oraz wskażę najlepsze. Omówimy wszystkie koszty związane z kredytem hipotecznym oraz odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Przekażę kompletną listę dokumentów, które są wymagane przez wybrane banki. Zajmę się wszystkimi formalnościami – wnioskami, załącznikami itp. W pełni zajmę się procesem kredytowym: złożeniem wniosków, negocjacjami oraz kontaktem z bankiem. Przed podpisaniem umowy kredytowej dokładnie ją z Tobą omówię oraz odpowiem na wszystkie pytania. Na życzenie klienta mogę być obecny podczas podpisywania umowy w banku.
W skrócie: ściągam ciężar procesu kredytowego z Twoich barków!

Ile kosztują moje usługi?

Moja pomoc jest dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNA. Wynagradza mnie bank, w którym dochodzi do podpisania umowy kredytowej. Nie masz przez to droższej oferty – oferty są identyczne jak w banku. Uczciwy doradca kredytowy nigdy nie pobierze od Ciebie ani złotówki.

Gdzie można się ze mną spotkać?

Biuro posiadam w Środzie Wielkopolskiej w dobrej lokalizacji z parkingiem dla klientów. Aby się ze mną spotkać należy wcześniej umówić wizytę telefonicznie, mailowo lub na facebooku. Głównie obsługuję klientów ze Środy Wielkopolskiej oraz okolic. Dodatkowe lokalizacje to: Śrem, Jarocin, Września, Kórnik, Miłosław, Poznań, Kostrzyn Wielkopolski, Nekla, Swarzędz, Pobiedziska.

Korzyści związane z pomocą doradcy kredytowego

Oszczędzasz czas

Oszczędzasz czas. Procedury bankowe jak i oferty stale się zmieniają – aby być na bieżąco potrzeba poświęcić dużo czasu. Dla osoby, która nie ma styczności z bankowością na co dzień dużo rzeczy może być niezrozumiałe.

Oszczędzasz pieniądze

Wybór nieodpowiedniej oferty kredytowej może skutkować większymi kosztami kredytu. Różnica między kosztami kredytu dochodzi czasami do kilkudziesięciu tysięcy złotych, dlatego nie warto szukać oferty na własną rękę.

Bezpłatność

Za swoją pomoc nie pobiorę od Ciebie ani złotówki!

Dostępność

Jestem dostępny dla Ciebie praktycznie cały czas. Możemy spotkać się w biurze, na kamerce, porozmawiać przez telefon lub w inny sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Umów się na bezpłatną konsultację.

Przecież to nic nie kosztuje 

Kontakt

Tagi: ekspert kredytowy środa wielkopolska, doradca kredytowy środa wielkopolska, doradca finansowy środa wielkopolska, kredyt hipoteczny środa wielkopolska